My vision – głośnik bezprzewodowy bluetooth ze sterowaniem – Recenzja

My vision – głośnik bezprzewodowy bluetooth ze sterowaniem

Otrzymaliśmy do testów My vision Głośnik bezprzewodowy Bluetooth mniej znanej firmy, jednak bardzo dobrej jakości i bardzo praktyczny.

My vision Głośnik Bluetooth kosztuje ok 59 złotych, zatem cena jest bardzo przystępna, szczególnie że ilość funkcji jest zaskakująca, chodź posiada też i drobne minusy, ale o tym poniżej.

Przy okazji moi drodzy czytelnicy, zachęcam Was na wstępie do subskrypcji naszego kanału MediaTester na YouTube, gdzie umieszczamy nasze wszystkie filmy testowe i recenzje wideo. Dzięki subskrypcji, od razu po opublikowaniu naszych filmów dostaniesz na maila informację, by móc zobaczyć co aktualnie testujemy i w razie potrzeby dołączyć do testów, poprzez swoje zgłoszenie testu pod filmem w komentarzu, a my go wykonamy :), jednocześnie zachęcamy do polubienia nas na Facebooku, nasz profil to MediaTesterPL. Zapraszamy Was do wspólnych testów. Dziękuje za Wasze wsparcie.

Zapraszam Was do mojej krótkiej recenzji z testów jakie mieliśmy okazję wykonać, będą pozytywy i negatywy, miłej lektury i oglądania 🙂

Komunikacja bluetooth, czytnik kart trans flash – micro sd, sterowanie muzyką w smartfonie zdalnie poprzez dedykowane guziki wykorzystujące profil bluetooth AVRCP, wyraźny i głośny dźwięk oraz wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów wykorzystując urządzenie jako zestaw głośnomówiący.

Guziki na obudowie pozwalają nam uruchomić muzykę, wstrzymać, przesunąć na kolejny i poprzedni utwór, zwiększyć i zmniejszyć moc głośnika, a także odebrać połączenie, rozłączyć i przełączyć źródło audio z bluetooth na kartę pamięci trans flash – micro sd, jaką możemy wsadzić do urządzenia, tak by korzystać z wbudowanego odtwarzacza.

Niektóre droższe urządzenia nie mają takich funkcji i trzeba przyznać, że są praktyczne.

Jednak za niską ceną muszą iść też pewne bolączki, w wypadku tego produktu po naszych testach widzę tylko dwie, ale istotne, chodź dla wielu mogą być kompletnie nieistotne.

My vision Głośnik Bluetooth
My vision Głośnik Bluetooth

1. port ładowania to Mini USB, czyli rzadko spotykany port, obecnie standardem do tego typu urządzeń jest port Micro USB. Nie jest to wielki problem, bo kabel jest w zestawie, ale gdybyśmy zapomnieli kabla, to raczej nikt nie będzie posiadał ładowarki Mini USB, tak by głośnik naładować.

2. pojemność baterii jest niska, jak producent deklaruje powinien głośnik wytrzymać ok 3 godzin słuchania muzyki bezprzewodowo, mnie udało się uzyskać wynik ponad 3 godzin po pierwszym pełnym ładowaniu, zatem informacje z pudełka są prawdziwe, jednak tutaj istotne jest jak głośno słuchamy muzyki, im głośniej tym szybciej akumulator się rozładuje.

Konkurencyjne rozwiązania w wyższej cenie zapewniają kilkanaście godzin działania, a nawet ponad 20, jednak cena zwykle jest kilkukrotnie wyższa.

Jednak suma sumarum, za taką cenę nie ma co narzekać, bo otrzymujemy dobre urządzenie z wachlarzem praktycznych funkcji sterowania muzyką bezprzewodowo w bardzo dobrej cenie, 3 godziny działania powinny wystarczyć większości potencjalnych nabywców, a nawet jeśli jedziemy na biwak i taki głośnik chcielibyśmy wykorzystać, to coraz częściej kupuje się power banki, dzięki którym możemy ładować także i takie głośniki, istotne jest, by nie zapomnieć o kabelku Mini USB :).

My vision Głośnik Bluetooth
My vision Głośnik Bluetooth

My vision Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth otrzymaliśmy do testów z firmy X-FON Serwis Telefonów w Bytomiu www.xfon.com.pl, za co bardzo dziękujemy, a naszych widzów zapraszamy do korzystania z usług tej firmy.

Subskrybuj nasz kanał MediaTester na YouTube
Polub nasz profil MediaTesterPL na Facebooku

Visits: 17

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1