Jak ustawić piosenkę na dzwonek w telefonie ?

Instrukcja pobierania piosenki i ustawienia jej jako dzwonek.

  1. Pobierz bezpłatnie dowolną piosenkę na przykład ze strony http://chomikuj.pl/ , na której założysz bezpłatne konto w kilka sekund i otrzymasz bezpłatny transfer 50MB, czyli nic nie musisz kupować, wysyłać smsów itp. Żadnych danych prywatnych nie podajesz przy rejestracji.
  2. W ustawieniach dźwięku wybierz pobrany plik muzyczny do pamięci telefonu jako dzwonek.
    Gotowe 😉
Jak ustawić piosenkę na dzwonek w telefonie android samsung Galaxy?

Strona CHOMIKUJ.PL wybrana została do filmu tylko i wyłącznie dlatego, że jest bardzo szybka i prosta w użytkowaniu. Stron tego typu jest bardzo dużo w Internecie.
Film nie jest sponsorowany przez jakąkolwiek ze stron.
Bardzo dużo osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze smartfonem, nie wie jak pobrać i ustawić na swoim prywatnym telefonie dzwonek w postaci piosenki mp3, stąd też pomysł na nagranie tego poradnika.

Nawet sobie nie zdajecie sprawy, jak wiele osób ma problem z ustawieniem piosenki jako dzwonka w telefonie. Niby prosta sprawa, ale myślę, że wiele osób skorzysta z poradnika.

Warto poczytać (link), jeśli ktoś ma wątpliwości, czy można na własny użytek pobierać udostępnione w Internecie pliki muzyczne w Polsce (w wielu innych krajach jest podobnie, ale warto zweryfikować to w prawie danego kraju):
https://www.infor.pl/prawo/prawo-karne/przestepstwa-komputerowe/303778,Jak-legalnie-sciagnac-mp3-z-sieci.html

Wszelkie czynności rejestracji, pobierania plików wykonujesz na własną odpowiedzialność, ja tylko pokazałem jeden ze sposobów, który moim zdaniem jest najszybszy i najprostszy, by ustawić dzwonek w telefonie w postaci mp3.

Jeżeli znasz inne ciekawe strony, miejsca w Internecie, gdzie można pobierać pliki muzyczne mp3 na użytek prywatny, np. na ustawienie dzwonka w telefonie, to napisz w komentarzu, jakie miejsca polecasz.

Często wyszukiwane frazy:
Jak ustawić piosenkę na dzwonek w telefonie ?
Jak ustawić dzwonek w smartfonie
Jak pobrać dzwonek do telefonu
ustawianie dzwonka w telefonie z systemem android
mp3 jako dzwonek w telefonie
zmiana dzwonka w telefonie
skąd pobrać muzykę na telefon

Dzwonek #Piosenka #Telefon #Android #Samsung #Galaxy #galaxys10 #smartfon #mp3 #muzyka #pobieranie #ściąganie #internet #chomikuj #HowTo #smartphone

Views: 284

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1