Samsung GALAXY Note 4 – USB OTG Test działania funkcji On The Go

W filmie tym na prośbę jednego widza naszego kanału MediaTester na YouTube wykonuję test działania USB OTG, czyli połączenia pamięci masowych, myszki bezprzewodowej, dysku zewnętrznego w różnych formatach plików, od FAT przez FAT32 do NTFS do smartfona Samsung GALAXY Note 4.

Samsung GALAXY Note 4 - USB OTG
Samsung GALAXY Note 4 – USB OTG

Jak widać NTFS nie jest nadal wspierany, jednak Samsung GALAXY Note 4 świetnie radzi sobie z dyskiem wymagającym wg USB 3.0   1 Ampera prądu zasilania, z czym Note 3, S4 i S5 miał problem. Coś tu samsung zmienił na plus. Wystarczy dysk w formacie NTFS przeformatować do FAT32 za pomocą programu np. EaseUS po polsku i gotowe, dysk możemy używać w komputerze i smartfonie na przemian.

Jest to bardzo praktyczne zastosowanie dla ludzi mobilnych. Przykładowo na wakacje nie zabieramy laptopa, robimy smartfonem dużo filmów i zdjęć, gdy zapełnimy pamięć, podłączamy dysk i zgrywamy całość na dysk i dalej możemy robić zdjęcia i filmy, tak własnie testowałem rok temu Samsunga GALAXY Note 3 i wszystko działało świetnie.

Poniżej mój test, zachęcam Was do subskrypcji naszego kanału MediaTester na Youtube!

Visits: 6

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1