Samsung GALAXY Note 4 – Test nagrywania kamerą tylną w różnych rozdzielczościach

Wczoraj przeprowadziłem na prośbę jednego naszego czytelnika test nagrań kamerką wideo w pomieszczeniu i na zewnątrz w różnych rozdzielczościach, przyznam że efekty mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły, szczególnie 60 klatkowy Full HD płynnością nagrania, ale oczywiście ogromnym zaskoczeniem jest tryb QUAD HD i ULTRA HD, szczegółowość filmów w tych rozdzielczościach jest rewelacyjna, chodź ograniczona do 5 minut nagrania.

Podczas przeglądania filmów zauważcie jak sprawnie działa 8 krotny ZOOM cyfrowy, w moim przekonaniu działa bardzo dobrze!

Samsung GALAXY Note 4
Samsung GALAXY Note 4

Jeżeli planujesz zakup Samsung GALAXY Note 4, zobacz poniższe próbki, nie są obrobione graficznie, jest naprawdę dobrze, a światło sztuczne LEDowe w pomieszczeniu powinno skutecznie utrudniać nagrywanie, jednak smartfon radzi sobie bardzo dobre.

 

Poniżej film wszystko w jednym, który przedstawia wszystkie rozdzielczości nagrania od HD, FHD, QHD,  do UHD w takim samym schemacie nagrywane. Filmy z każdego nagrania połączyłem w całość tak więc zobaczcie sami, jak test kamery wypadł.

Na naszym kanale YouTube są też pojedyncze filmiki z każdej rozdzielczości, gdyby ktoś potrzebował, to zapraszam. Poniżej wstawiam też do ich odnośniki.

Być może ktoś będzie chciał sobie uruchomić w dwóch oknach dwa filmy naraz i porównać.

Samsung GALAXY Note 4 – Test nagrywania w Ultra HD 4K 3860×2160 30 klatek na sekundę:

Samsung GALAXY Note 4 – Test nagrywania w Ultra HD 4K 3840×2160 30 klatek na sekundę z LED:

Samsung GALAXY Note 4 – Test nagrywania w FULL HD 1920×1080 60 klatek na sekundę:

Samsung GALAXY Note 4 – Test nagrywania w QUAD HD 2560×1440 30 klatek na sekundę:

Samsung GALAXY Note 4 – Test nagrywania w FULL HD 1920×1080 30 klatek na sekundę:

Samsung GALAXY Note 4 – Test nagrywania w HD 1280×720:

Nie zapomnijcie subskrybować naszego kanału MediaTester na YouTube, kolejne testy w drodze.

Visits: 3

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1