Okulary Kortonowe 3D MC-G3DC-01 – Unboxing i Recenzja

MODECOM wprowadził do sprzedaży Tanie Okulary 3D VR do Smartfona z wysokiej jakości soczewkami do wirtualnej rzeczywistości (VR – Virtual Reality) – o nazwie modelu MODECOM FreeHANDS MC-G3DC-01. Okulary 3D Modecom MC-G3DC-01 wprowadzą w świat rozrywki trójwymiarowej każdego kto interesuje się tą technologią za dosłownie kilkadziesiąt złotych, a dokładnie 59 zł, a sam produkt kupimy w Carrefour.

Tanie Okulary 3D VR do Smartfona od Modecom (3)

Strona producenta: http://www.modecom.eu/modecom_freehands/okulary_3d/product/

Obudowa MODECOM FreeHANDS MC-G3DC-01 jest kartonowa, jednak jakość tego kartonu, jako obudowy jest wysoka, wizualny design w stosunku do niskiej ceny i dobrej jakości jest do akceptacji przez większość osób, które nie chcą ponosić wysokich kosztów. Produkt jest kompletny, do szczęścia potrzebny jest tylko smartfon, najlepiej jak rozdzielczość to minimum HD, a najlepiej FULL HD lub więcej. W obudowie znajdziemy soczewki, przełącznik funkcji specjalnych wykonany z magnesu neodymowego oraz układ NFC.

Cały proces rozpakowania, złożenia i uruchomienia pokazuje film, jaki dla Was przed chwilą nagrałem na naszym kanale, do którego subskrypcji zachęcam Was od razu, bo to tu umieszczamy wszelkie nasze filmy wideo.

W komplecie znajdziemy specjalne paski z pianką, które służą do przyklejenia w miejscach wskazanych w instrukcji oraz wszędzie tam, gdzie uznamy za stosowne, by okulary świetnie przylegały do twarzy, na filmie pokazuję, jedno bardzo ciekawe miejsce, które daje dobry efekt, by korzystanie było jeszcze przyjemniejsze :), paski można docinać wg potrzeb, są samoprzylepne.

Jak korzystać? Wystarczy wejść do sklepu Google Play i wpisać w wyszukiwarce aplikacji VR i znajdziecie sporo aplikacji, które współpracują z okularami, na filmie macie przykład. Są aplikacje do oglądania filmów, gry umożliwiające wykorzystanie głowy jako kontrolera w wirtualnej rzeczywistości.

Cena urządzenia w Carrefour na dziale TECHNO to jedyne 59 zł.

Czy zalecam zakup? Jeżeli jesteś gadżeciarzem i lubisz poznawać nowe technologie i koszt 59 zł nie zwali Ciebie z nóg, to pewnie, warto zapoznać się z aplikacjami, możliwościami. Okulary 3D MODECOM FreeHANDS MC-G3DC-01 zapewniają wsparcie dla smartfonów do rozdzielczości 5,2″.

Zapraszam na film i skomentowanie, co myślicie o tym produkcie, jakie aplikacje zalecacie, polecacie i dlaczego do VR.

Views: 7

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1