Mio SmartBox 12V 24V

Przedstawiam bardzo praktyczne akcesorium do wideo rejestratora samochodowego Mio MiVue.

Dzięki temu urządzeniu podłączymy nasz rejestrator bezpośrednio do instalacji elektrycznej naszego pojazdu, niezależnie czy jest to instalacja 12V lub 24V, urządzenie będzie pracować w obydwu.

EEU_MiVue_Smartbox_FINAL_LR460x326

Rejestrator podłączony do Smart Box’a będzie non stop zasilany, nawet, gdy pójdziemy do domu, ale nie musimy się obawiać, że akumulator się rozładuje, ponieważ Mio Smart Box jest wyposażony w 2 zabezpieczania.

 

Pierwsze z nich, to zabezpieczenie przed spadkiem napięcia do jednej z 4 wartości napięcia V.

Drugie zabezpieczenie powoduje czasowe wyłączenie zasilania naszego rejestratora do wartości jednej z 4 możliwych, np. By zasilanie nie było dostarczane do rejestratora po 12, 24, 36, 48 godzin od opuszczenia pojazdu.

 

Obydwa te zabezpieczenia działają wspólnie, zabezpieczając akumulator.

 

Tryb Parkingowy jest dzięki temu urządzeniu non stop aktywny, co zabezpiecza otoczenie pojazdu maksymalnie.

 

Jeśli macie jakieś pytania lub chcecie zobaczyć, jak poprawnie zamontować Mio Smart Box w samochodzie, to Subskrybuj nasz kanał i obserwuj nowe filmy, w ciągu kilku dni, będziemy montować to akcesorium do samochodu.

 

Komentujcie i polubcie ten film.

Views: 3

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1