KONKURS NR 1! Dokończ zdanie “Życie jest piękne …” Karta Podarunkowa 30 zł do ROSSMANN’a CZEKA!

UWAGA KONKURS! Zapraszam Was do konkursu nr 1 organizowanego przez nasz drugi kanał FORUMWIEDZY.PL na YouTube (to mój kanał, nie żadna ściema) :). Dokończ zdanie “Życie jest piękne …”

Zasady konkursu są bajecznie proste (opisane w opisie pod filmem na YouTube oraz na samym dole tego wpisu), w konkursie może wziąć udział każdy, kto mieszka w Polsce i spełni banalne warunki konkursu.


Wygrany dostanie poleconym nagrodę na terenie Polski, a jest nią KARTA PODARUNKOWA DO ROSSMANN’A o wartości 30 zł!

Kolejne konkursy będą zależne, czy wielu z Was weźmie udział w konkursie nr 1 🙂

Zapraszam i życzę miłej zabawy 🙂
Zwycięzca zostanie ogłoszony 13 maja 2015 r., być może będzie kilku zwycięzców, wszystko zależy od Waszego uczestnictwa 🙂

 

Zasady konkursu, skopiowane z opisu filmu konkursowego pod którym dodajemy swoje zdanie konkursowe plus link do filmu zobaczonego:

“Zasady konkursu są niesamowicie proste, wręcz banalne! Wystarczy, że:

1. Skomentujesz ten film dokańczając zdanie: “Życie jest piękne …” i zdobędziesz najwięcej polubień, tj. łapek w górę swojego komentarza pod tym filmem konkursowym” – proszę o oryginalne i własne zdanie konkursowe. Jeden subskrybent może dodać tylko 1 zdanie konkursowe! 🙂

2. Subskrybujesz kanał “ForumWiedzy.pl” naciskając czerwony guzik “Subskrybuj”

3. Zobaczysz przynajmniej jeden cały film razem z reklamami minimum 10 minutowy na moim kanale, polubisz obejrzany film łapką w górę oraz skomentujesz go pełnym zdaniem, a link do tego filmu dodasz pod odpowiedzią konkursową.

4. Zaprosisz do konkursu swoich znajomych na FACEBOOKU lub TWITTERZE klikając pod tym filmem guzik “Udostępnij”, pisząc w zaproszeniu: “Zapraszam Was moi znajomi do konkursu, w którym wystarczy dokończyć zdanie “Życie jest piękne …” – do wygrania karta podarunkowa do Rossmann’a o wartości 30 zł” – 🙂 im nas więcej będzie w tym pierwszym konkursie, tym więcej konkursów będzie w przyszłości dla subskrybentów mojego kanału ForumWiedzy.pl!

INFORMACJE DODATKOWE:

Konkurs zaczyna się dziś, tj. 13 kwietnia 2015 roku i kończy się 13 go (szczęśliwy dzień, nie ma co :D) maja w środę 2015 roku o godzinie 23:00 (czyli za miesiąc), komentarz który uzyska najwięcej polubień wygrywa Kartę Podarunkową o wartości 30 zł do sklepu Rossmann (nagrodę kupiłem osobiście, posiadam paragon, to nie jest ściema), którą wyślę do zwycięzcy na terenie polski listem poleconym dzień po ogłoszeniu zwycięzcy. Domyślnie wygrywa jedna osoba, ale jeśli konkurs będzie miał bardzo dużą popularność (Wszystko zależy od WAS), ilość nagród/zwycięzców wzrośnie :), zatem zapraszam Was do wspólnej dobrej zabawy i zapraszajcie swoich znajomych, a konkursów będzie WIĘCEJ! Wszystko zależy od WAS!

Komentarz konkursowy pod tym filmem musi zaczynać się tak: “Życie jest piękne ” pod zdaniem konkursowym należy wkleić link do filmu, który został zobaczony cały z reklamami, powyżej 10 minut długości, został polubiony i skomentowany.
Jak sami widzicie konkurs jest prosty, zasady są banalnie proste, nagroda ciekawa, jeśli poświęcicie chwilę swojego czasu i będzie Was dużo, postaram się organizować znacznie więcej konkursów dla subskrybentów mojego kanału ForumWiedzy.pl, zatem życzę miłej zabawy 🙂

Przykładowy komentarz konkursowy:
“Życie jest piękne, bo każdego dnia pozwala mi zdobywać nową wiedzę i umiejętności.
https://www.youtube.com/watch?v=gku87JOvh-4″

PS: Przy okazji zapraszam Was do polubienia profilu FORUMWIEDZY.PL na facebooku, twitterze, google+ 🙂

https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL
https://twitter.com/forumwiedzy
https://plus.google.com/+ForumWiedzy

Z poważaniem
Bogdan

Views: 6

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1