Jak przywrócić Android Kit Kat w smartfonie lub tablecie Samsung

Jeżeli ktoś ma telefon / tablet samsunga i zainstalowany system Android Lollipop 5.0 i ma go już po dziurki w nosie, bo telefon/tablet chodzi wyraźnie wolniej niż gdy był to system Android Kit Kat 4.4 – to dziś zaraz wykonam kolejny poradnik krok po kroku, jak przywrócić oryginalny soft Android Kit Kat, tym razem na moim Samsung Galaxy S5, wcześniej wykonałem poradnik na Samsung Galaxy Samsung S4 Polska. Film jest już na moim kanale YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany poradnikiem krok po kroku – dziś film będzie na moim kanale, subskrybujcie kanał i jak tylko film będzie, od razu dostaniecie na maila info i gdy będziecie chcieli, sami też sobie przywrócicie kit kata.

Manie osobiście KIT KAT na Samsung Galaxy s4 i s5 pracował mimo świetnych parametrów sprzętu ZNACZNIE lepiej i nie pomagają tutaj WIPE CACHE itp.

Dobra zabieram się za poradnik, a Was zapraszam do subskrybowania mojego kanału z poradnikami i polubienia profilu na facebook o tej samej nazwie forumwiedzy.pl.

Aktualizacja: Film już jest na kanale – oglądajcie i jeśli chcecie korzystajcie 🙂
Ten sam sposób zadziałał bez problemu na S4 i S5. W przypadku S5 zmieniałem oprogramowanie oryginalne z T-Mobile na XEO, czyli bez branda, zero problemu. Jedynie po uzyskaniu komunikatu PASS w programie, trzeba rozłączyć telefon z komputera, wyciągnąć baterię i wsadzić ponownie i uruchomić tryb recovery i wybrać 2 opcje WIPE, wszystko na filmie jest pokazane – krok po kroku. Oglądajcie, subskrybujcie mój kanał, komentujcie i udostępniajcie dalej ten film, pomoże wielu Waszym znajomym.

Zapraszam i miłego weekendu.
Poniżej mój poradnik, o przywracaniu na S4, a dziś na S5.

Visits: 1

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1