ZMIANA ANDROIDA W TELEFONIE SAMSUNG PORADNIK programem ODIN

ZMIANA ANDROIDA W TELEFONIE SAMSUNG PORADNIK programem ODIN

W filmie pokazuję, jak zmienić androida krok po kroku w swoim telefonie samsung za pomocą programu ODIN, Zobaczcie cały film, a każdy będzie bez problemu mógł zaktualizować swój telefon do dowolnego dostępnego oficjalnego oprogramowania. Na końcu filmu pokazuję jak zablokować aktualizacje automatyczne w telefonie. Przy okazji subskrybujcie mój kanał. Pozdrawiam.

W filmie krok po kroku wyjaśniam jak zmienić system operacyjny Android w telefonie Samsung na nowszy lub starszy. Wyjaśniam tryby recovery i download oraz dzielę się dobrymi radami.
Z moim poradnikiem każdy sobie poradzi ze zmianą oprogramowania w swoim smartfonie Samsung 🙂

Pamiętajcie, że istnieje minimalna szansa, że coś może pójść nie tak, nie biorę odpowiedzialności za ew. problemy, należy zachować wszelkie środki ostrożności, a wszystko powinno pójść ok.

Subskrybujcie mój kanał, polecajcie i udostępniajcie film dalej, komentujcie, jak Wam poszło.

In the film, I explain step by step how to change the operating system Android Samsung phone to a newer or older. I explain the modes of recovery and download, and share my good advice.
With my cookbook everyone can cope with the change of software in your smartphone Samsung 🙂

Remember that there is a minimal chance that something can go wrong, do not take responsibility for possible. Problems, you should keep all precautions and everything should go approx.

Subscribe my channel, the command and provides the film on, komentujcie, as you went.

Views: 49

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1