X-FON Najlepszy Serwis Telefonów w Bytomiu od dziś współpracuje z MediaTester

Z korzyścią dla naszych czytelników nawiązaliśmy kolejną współpracę, tym razem z najlepszym w Bytomiu serwisem telefonów X-FON, który mieści się w markecie SIMPLY, przy dworcu PKP/PKS/BUS na ulicy Kolejowej 18. Strona serwisu www.xfon.com.pl, na stronie serwisu wszelkie dane kontaktowe, POLECAMY!

X-FON sklep i serwis telefonów Bytom
X-FON sklep i serwis telefonów Bytom

Zachęcamy wszystkich naszych widzów, czytelników do korzystania z usług tego serwisu, byliśmy, sprawdziliśmy, pełen profesjonalizm, usługi sprzedaży, naprawy, porad, w sprzedaży najnowsze smartfony, akcesoria.

X-FON Serwis Telefonów Bytom
X-FON Serwis Telefonów Bytom

Współpraca między MediaTester a X-FON polegać będzie na wypożyczaniu nam sprzętu takiego, jak będziemy potrzebować względem zainteresowania naszych widzów i czytelników, czyli smartfony, tablety, akcesoria.

W związku z powyższym, w naszym serwisie testowym MediaTester będzie pojawiać się znacznie więcej ciekawych urządzeń do testów, które będziemy Wam przedstawiać w formie filmów na naszym kanale MediaTester na YouTube – zapraszamy do subskrypcji.

O urządzeniach aktualnie testowanych informujemy na naszym profilu MediaTesterPL na facebooku, zatem zachęcam do polubienia, by wiedzieć co testujemy i w razie Waszej potrzeby jakiegoś nietypowego testu na danym urządzeniu, po prostu napisać w komentarzu pod postem.

Obserwujcie nas na youtube, twitter, g+, facebook i na naszej stronie 🙂

Będzie się działo 🙂

 

Views: 32

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1