Sony XPERIA Z5 Recenzja

RECENZJA W BUDOWIE

Recenzja smartfona Sony XPERIA Z5.
Od około dwóch tygodni testuję smartfona Sony XPERIA Z5 i stwierdzam, że jest to bardzo dobry smartfon. Zapoznaj się moją opinią na temat tego urządzenia.

OBUDOWA

Odporna na wodę i kurz obudowa ze stopniem ochrony IP68 powinna umożliwić zanurzenie na pół godziny do 1,5 metra, jednak nie zalecam zanurzać smartfona, chyba że jest ubezpieczony, bo jeśli zostanie zalany prawdopodobnie zostaniecie pozbawieni możliwości naprawy przez producenta z Twojej winy. Tak było przy wcześniejszych modelach, to i teraz może być ponownie.

Ew. nagraj jak działa i zamykasz klapkę i powoli zanurzasz, byś miał dowód na to, że smartfon działał i uległ utopieniu przy spokojnym używaniu w wodzie, to dobry sposób na ew. gwarancję i zalanie.

Poniżej mój test pod kranem z wykorzystaniem mydła, wszystko przebiegło pomyślnie, jednak niezalecane jest celowe moczenie smartfona.

WYDAJNOŚĆ

Sony Xperia Z5 (12)

APARAT

WYŚWIETLACZ

INTERFEJS

FUNKCJONALNOŚĆ

BATERIA

SCREENSHOTY

PODSUMOWANIE

 

Views: 0

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1