Samsung LEVEL On Wireless Słuchawki Bezprzewodowe Recenzja

Recenzja słuchawek bezprzewodowych bluetooth Samsung LEVEL On Wireless bardzo wysokiej jakości z systemem aktywnej redukcji dźwięków otoczenia ANC (Active Noise Canceling). Szczególnie polecam ten model, który kosztuje około 700 zł, zatem tani nie jest ale rekompensuje ten wydatek jakością wykonania i najwyższej jakości dźwiękiem.

Samsung Level On Wireless SKŁADANA OBUDOWA

Muszę przyznać, że zwykle jestem sceptyczny do różnych produktów, staram się znaleźć negatywne aspekty produktu, braki technologiczne lub jakościowe. No i z przykrością przyznać muszę, że w tym produkcie brak jest wad. Samsung Level On Wireless, to słuchawki z najwyższej półki pod każdym względem. Zapraszam do mojej recenzji produktu, który testowałem niemal 2 tygodnie.

OBUDOWA

Obudowa słuchawek to wysokiej jakości plastik lakierowany. Obudowa cechuje się wyściółką skóro podobną na nausznikach oraz w górnej części, przez co dłuższe słuchanie w pociągu, na rowerze w ogóle nie powoduje zmęczenia ani otarć w górnej części głowy.

Obudowa jest składana, dzięki czemu bez problemu złożymy słuchawki Samsung Level On Wireless i z łatwością schowamy w torbie lub dołączonym woreczku.

Samsung Level On Wireless SKŁADANA OBUDOWA

Należy zwrócić uwagę, że nauszniki poruszają się zgodnie z potrzebami budowy uszu każdego użytkownika, przez co dociskają do głowy z równym naciskiem na całą głowę, oczywiście jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Na prawym nauszniku mamy dotykowy panel sterowania. Wystarczy przesunąć palcem w górę lub w dół, by zmienić siłę głośności oraz prawo lewo by przesunąć lub przejść do poprzedniego utworu, dodatkowo dwukrotne kliknięcie palcem w panel pauzuje piosenkę, a ponowne uruchamia z powrotem. Dodatkowo przy wykorzystaniu funkcji multi bluetooth, czyli połączenia słuchawek z np. dwoma smartfonami, to gdy chcemy przełączyć się pomiędzy smartfonami, klikamy palcem 3 razy i źródło zmienia się automatycznie.

Samsung Level On Wireless STEROWANIE PANEL

Jest to najwygodniejszy system sterowania i do tego bardzo precyzyjny, z jakim miałem okazję spotkać się dotychczas. Głęboko zastanawiam się nad zakupem tego modelu dla własnych potrzeb, cholernie przypadł mi do gustu. Nie ma się do czego doczepić pod względem obudowy i designu.

Najważniejszym elementem są oczywiście nauszniki, które są tak bardzo wygodne, a zasłaniając uszy, powodują, że przenosimy się do niemal kompletnej ciszy, szczególnie, gdy włączymy funkcję ANC.

Na lewym nauszniku umieszczony jest znacznik NFC, do którego przykładamy smartfony, tablety, by połączyć urządzenia przez dotyk.

W obudowie znajdziemy 4 mikrofony, które zbierają dźwięki otoczenia w celu idealnego dostosowania aktywnej redukcji szumu ANC.

Samsung Level On Wireless DŹWIĘK JAKOŚĆ STUDYJNA

W obudowie znajdziemy także mikrofon do rozmów telefonicznych i napiszę Wam, że działa świetnie, bardzo wydajnie, pierwszy raz usłyszałem od rozmówcy, ale Ciebie mocno słychać, a ja tylko miałem słuchawki na uszach :).

W obudowie znajdziemy przełącznik zasilania i bluetooth w jednym oraz przełącznik uruchamiający funkcję ANC, czyli aktywną redukcję szumu.

Samsung Level On Wireless ANC

Znajdziemy także złącze MicroUSB do ładowania akumulatora oraz złącze audio 3,5mm jack, by móc podłączyć słuchawki z odtwarzaczem przez kabel.

Obudowa występuje w 4 kolorach, by każdy mógł dopasować produkt do własnych preferencji.

Samsung Level On Wireless KOLORY OBUDOWY

JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Siła grania niskich i wysokich częstotliwości jest co najmniej wysoka, zero jakichkolwiek buczeń czy też szumów, bardzo mocne głośniki o wysokiej rozpiętości tonalnej sprawiają wrażenie posiadania słuchawek studyjnych, każdy audiofil będzie z nich zadowolony, szczególnie że wspierają bezstratny kodek bezprzewodowy apt-x.

Samsung Level On Wireless DŹWIĘK

Słuchanie dowolnego typu muzyki w słuchawkach Samsung Level On Wireless jest po prostu przyjemnością, a możliwość dostosowania pojedynczych ustawień słuchawek w aplikacji Samsung Level do własnych preferencji znacząco zwiększają

Wydajność mikrofonu podczas rozmów jest perfekcyjna, nawet w zaszumionym pomieszczeniu, pociągu bez problemu przeprowadzimy wygodną rozmowę.

Samsung Level On Wireless PRZETWORNIK 40mm

Słuchawki posiadają przetworniki o średnicy aż 40 mm, dzięki którym wydobędziemy z muzyki wszystko to, czego oczekujemy i więcej.

AKUMULATOR

Pojemność akumulatora wystarcza na ok 23 godziny słuchania muzyki ze smartfona, potwierdzam te wartości po testach, dodatkowo gdy uruchomimy opcję ANC, to wydajność spada do około 11 godzin, te wartości także potwierdzam. Są to słuchawki kompletne, wyposażone w świetny akumulator, zatem wszelki podróżnik chcący dźwięku z najwyższej półki, to w tych słuchawkach odnajdzie kompana.

FUNKCJONALNOŚĆ

Słuchawki Samsung Level On Wireless posiadają kilka bardzo przydatnych funkcji:

 1. ANC – Aktywna Redukcja Szumów – przez co nawet gdy nie podłączymy się do smartfona, a gdy uruchomimy ten tryb, słuchawki wyciszają otoczenie maksymalnie. Póki ktoś tego sam nie doświadczy, to nie zrozumie.
 2. Multipoint bluetooth, czyli możliwość podłączeni słuchawek z dwoma smartfonami lub smartfonem i konsolą.
 3. Funkcja udostępniania dźwięku do innych słuchawek level, dzięki czemu dwie osoby słuchają to samo.

Te kilka funkcji daje od razu sygnał, że mamy do czynienia z najwyższą półką technologiczną.

PODSUMOWANIE

Minusy:

 • brak

Plusy:

 • wydajny akumulator
 • wygodny panel sterowania dotykowego
 • system aktywnej redukcji szumów ANC
 • bardzo wygodne nauszniki
 • świetna jakość dźwięku
 • bardzo wydajny mikrofon
 • składana obudowa
 • możliwość połączenia słuchawek przewodowo i bezprzewodowo z odtwarzaczem
 • multipoint bluetooth, czyli podłączenie dwóch urządzeń do słuchawek
 • możliwość udostępniania muzyki z jednych słuchawki na drugie

Wystawiam ocenę 10/10

Dziękujemy za wypożyczenie do testów słuchawek bezprzewodowych Samsung Level On Wireless firmie Samsung Polska.


698px-Samsung_Logo.svg

Strona produktu: http://www.samsung.com/pl/consumer/mobile-devices/accessories/audio/EO-PN900BREGWW?oTyp=1&oId=1

Zapraszam wszystkich do subskrypcji naszego kanału ForumWiedzy na YouTube, gdzie udostępniamy nasze materiały wideo dla Was oraz polubienia naszego profilu ForumWiedzy na Facebooku.

Jeżeli masz jakieś uwagi do recenzji, zauważyłeś jakiś błąd lub chciałbyś, by coś zostało dopisane, bo to istotne, to napisz w komentarzu, a ja postaram się to zaktualizować.

Visits: 0

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1