Samsung GALAXY S7 UNBOXING i Pierwsze Uruchomienie

Samsung GALAXY S7 UNBOXING i Pierwsze Uruchomienie

Jak wielu z Was, ja także żywiołowo byłem zainteresowany głównie w Samsungu Galaxy S7 tym, czy smartfon ten rzeczywiście jest wodoszczelny i stopień ochrony IP67 chroni go przed zalaniem, postanowiłem że wykonam dwa ekstremalne testy tego smartfona pod wodą, jednym z nich będzie wizyta w aquaparku oraz na samym końcu, gdy już wszystko zostanie zaprezentowane jako moje testy dla Was na kanale, wypranie smartfona w pralce :), tak, nie żartuję, zrobimy taki test, by zweryfikować, czy rzeczywiście jest wodoszczelny.

Kolejną rzeczą było to, czy całość, jako bryła to spory progres w stosunku do Samsunga Galaxy S5, który miał pewne cechy, dla niektórych bardzo istotne, szczególnie wodoszczelność i slot karty pamięci. W Samsung Galaxy S7 te cechy znowu wróciły, po S6, który ich nie miał. Sporo porównań na kanale zobaczycie względem S5, tak więc i obserwujcie kolejne filmy o S7, postaram się, by były maksymalnie dokładne i różnorodne, czyli przedstawiające smartfona bardzo uczciwie, bez naginania prawdy.

A teraz zobaczcie unboxing, co prawda w opakowaniu samplowym, nie oryginalnym i z brakiem adaptera usb, ale będzie oraz brakiem igiełki do otwierania szufladki na kartę microSD i nanoSIM, ale ważne, że jest smartfon, czyli to co najważniejsze.

Komentujcie pod filmami, jeśli macie jakieś pytania czy też uwagi, wątpliwości.

Tagi: Samsung Galaxy S7, Galaxy S7, Galaxy S7 Unboxing, Galaxy S7 Pierwsze Uruchomienie

Views: 4

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1