Samsung GALAXY S6 wodoszczelny NIE JEST!… szkoda…

Z informacji jakie posiadam, Samsung GALAXY S6 Wodoszczelny NIE JEST… szkoda…

Dla mnie osobiście to spora szkoda, ponieważ wodoszczelność w S5 i S5 mini, którego recenzję i testy wodoszczelności możecie znaleźć w naszym serwisie.

Nie ukrywam, że wodoszczelność nie jest użytkowana przeze mnie zbyt często, ale podczas wypadów nad wodę, morze, na wakacje, czy na basen warto mieć wodoszczelność i pyłoszczelność, np. piasek czy kurz lub oczywiście woda nie zrobi “krzywdy” smartfonowi, czyli stopień ochrony IP67 zapewni bezpieczeństwo w razie “w”.

Przedstawiam nasze testy Samsunga GALAXY S5 i S5 mini jakie mieliśmy okazję wykonać. Samsung GALAXY S5 wykonywaliśmy jeszcze na naszym drugim “starym” kanale ForumWiedzy.pl, do którego subskrypcji także Was zachęcam. A Samsung GALAXY S5 mini już na naszym nowym kanale MediaTester, oczywiście subskrybujcie nasze kanały, by być na bieżąco!

TESTY WODOSZCZELNOŚCI SAMSUNG GALAXY S5

TESTY WODOSZCZELNOŚCI SAMSUNG GALAXY S5 mini

 

Co myślicie o takiej zmianie Samsung GALAXY S6 względem S5 ?

Views: 69

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1