Samsung GALAXY Note 4 – Rysik S-PEN – Wiele Okien – Wyskakujące Okienka – Multi Window

W Samsung GALAXY Note 4 mamy niezwykle czuły digitizer z 2048 stopniami czułości, dzięki czemu rysowanie, pisanie, notowanie za pomocą rysika S-PEN jest niezwykle precyzyjne, przez co funkcjonalność zastosowania smartfona zamiast żółtych karteczek czy też kartek papieru staje się coraz bardziej praktyczna w codziennym wykorzystaniu mobilnym.

S-PEN rysik - stylus
S-PEN rysik – stylus

Smartfon Samsung GALAXY Note 4 daje nam do dyspozycji sporo możliwości na wykorzystanie rysika S-PEN podczas codziennej pracy ze smartfonem. Od pracy w trybie Multi Windows czyli dwóch okien na ekranie po prace z wyskakującymi okienkami, których możemy uruchomić na ekranie aż 5.

Trudno sobie wyobrazić wszystkie opcje wykorzystania tych opcji, bo każdy może wykorzystywać funkcjonalności do swoich indywidualnych potrzeb.

Jestem przekonany, że te dwie opcje znajdą swoich fanów.

S-PEN rysik - stylus
S-PEN rysik – stylus

Dodatkowo możemy za pomocą rysika obsługiwać całego smartfona oraz różne aplikacje, jak chociażby aplikacje do rysowania typu S Note czy SketchBook for Galaxy.

Dla osób, które nie używały nigdy rysika, albo doświadczenia sięgają urządzeń z Windows Mobile, używanie rysika może być niewygodne, lecz jednak zalecam wszystkim spróbować, bo rysik w Samsung GALAXY Note 4, to istne dzieło sztuki, oczywiście chodzi o obsługę smartfona. Wszystko działa jak po sznurku.

Zapraszam Was na moje omówienie funkcjonalności rysika, przy okazji subskrybujcie nasz kanał MediaTester na YouTube.

Views: 0

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1