Jak odwrócić film, który został nagrany odwrotnie – bezpłatnie i samodzielnie

Jak odwrócić film, który został nagrany odwrotnie – bezpłatnie i samodzielnie

Jeżeli zastanawiasz się jak edytować swój film, który został nagrany odwrotnie lub po prostu chcesz edytować film i wprowadzić poprawki, dodać zdjęcia, coś przyciąć, to zobacz mój poradnik, a od dziś będziesz używał tego narzędzia za każdym razem.

Movie Maker ForumWiedzy.pl
Movie Maker ForumWiedzy.pl

Windows Movie Maker jest bezpłatnym narzędziem Microsoftu dla każego systemu Windows.

Program jest po polsku, bardzo prosty, zobaczysz film i wszystko będzie jasne.

Jeśli chcesz obrócić film o 90 lub 180 stopni, wystarczy dodać do programu film, kliknąć na film i nacisnąć u góry w menu guzik Odwróć w prawo lub lewo :), potem zapisz jako i wybierasz rozdzielczość – najlepiej zalecana i zapisujesz i gotowe 🙂 – takie to proste, laik sobie poradzi.

Mam nadzieję, że ten krótki poradnik bardzo się przyda, subskrybuj mój kanał na YouTube z poradnikami, skomentuj film i polub go.

Polecajcie ten film swoim znajomym, którzy też pewnie zastanawiają się jak robić fajne prezentacje foto wideo z muzyką i tekstem, tu każdy sobie poradzi, nawet na nie za szybkim sprzęcie. Udostępniajcie dalej.

Pozdrawiam 🙂

Views: 16

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1