HERE Bezpłatna Nawigacja Offline GPS na ANDROIDA

HERE Bezpłatna Nawigacja Offline GPS na ANDROIDA

Każdy posiadacz smartfona lub tableta z Androidem może zainstalować sobie bardzo dobrą, bezpłatną nawigację GPS samochodową oraz pieszą. Wszystko po polsku i bezpłatnie!

Zapraszam na poradnik krok po kroku, instalujcie i korzystajcie.

Wg mojej instrukcji poradzi sobie dosłownie każdy, ew. pod filmem w komentarzu na YouTube zadajcie pytanie, a szybko odpowiem.

Warto mieć w telefonie zawsze na wszelki wypadek nawigację. Jeśli Twój telefon ma mało wewnętrznej pamięci, to kup kartę pamięci do niego, np. 8 lub 16GB, a wszystkie mapy, głosy zostaną zapisane na karcie pamięci. Ważne, by karta pamięci była nowa, oryginalna, tzn. nie z allegro za pół ceny, bo są uszkodzone prawie wszystkie, musi być normalnie ze sklepu z paragonem nowa oryginalnie zapakowana i musi mieć oznaczenie CLASS 10, a najlepiej jak będzie jeszcze mieć oznaczenie UHS-I, taka karta zapewni jeszcze szybsze działania (ZAPIS/ODCZYT).

Subskrybujcie mój kanał z poradnikami, polubcie film, udostępnijcie go dalej swoim znajomym i skomentujcie film.

Wielu znajomych, młodych i starych podziękuje Wam za to, że daliście im ten film, bo sobie zainstalują coś, co wielu uważa za drogie lub trudne do wykonania. Nawigacja HERE sprawdza się bardzo dobrze w Polsce, Europie i wszędzie tam na świecie, gdzie mapy są do pobrania z poziomu programu w smartfonie/tablecie, nie jest potrzebny w ogóle komputer.

Galeria zrzutów ekranu z programu HERE nawigacja samochodowa lub piesza, możemy w programie sobie dowolnie wszystko skonfigurować, obsługa jest MEGA PROSTA, zero stresu i nerwów, nawet dla laika, nie trzeba tu żadnej instrukcji obsługi, zainstalujcie i sami zobaczycie 🙂

Pozdrawiam i Szerokości 🙂

HERE Bezpłatna Nawigacja Offline GPS na ANDROIDA
HERE Bezpłatna Nawigacja Offline GPS na ANDROIDA

Views: 13

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1