Czy tablet 7 calowy sprawdzi się jako mobilne źródło informacji?

Tablet 7 calowy MediaTester.pl small
Tablet 7 calowy MediaTester

 

Na przykładzie tableta Asus Fonepad 7 staram się odpowiedzieć na pytanie, które zastanawia wiele osób, a dokładnie chodzi o to, jakiej wielkości tablet będzie najlepszy do przenoszenia? Wielu media maniaków szuka tableta, który zmieści się do kurtki, płaszcza lub torebki. Oczywiście zawsze można użyć smartfona ok. 5 calowego, jednak przeglądanie rozbudowanych stron WWW na smartfonie nie jest zbyt wygodne, a duże tablety lub laptopy, netbooki są za duże do luźnego przenoszenia.

Zapraszam do subskrypcji naszego kanału MediaTester na YouTube, tam zamieszczamy non stop ciekawe materiały.

No i mamy najlepsze wyjście, które da się wsadzić do kurtki (oczywiście nie każdej) lub płaszcza i wyciągnąć bez dodatkowych toreb, etui czy pokrowców, jest to oczywiście tablet 7 calowy. Z mojego doświadczenia tylko tablet 7 calowy jest idealnym kompromisem postawionych warunków.

W moim przekonaniu, optymalną rozdzielczością dla tableta 7 calowego do przeglądania stron WWW lub obsługi aplikacji jest podziałka 1280 na 800 pikseli. Jak pokazuje poniższy mój film, ta rozdzielczość zapewnia nam czytelną obsługę największych serwisów internetowych, takich jak Onet, Interia lub Wirtualna Polska.

Jeśli masz inne zdanie lub popierasz moja teorię, zapraszam do komentowania.

Views: 0

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1