Android LOLLIPOP dla Samsung Galaxy S4 już JEST! Zaktualizowaliście już?

Android LOLLIPOP dla Samsung Galaxy S4 pojawił się 4 kwietnia 2015 w oficjalnej dystrybucji przez Internet aktualizacja w smartfonie. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, sprawdź opcję AKTUALIZUJ w ustawieniach / informacje o telefonie. Na pierwszy rzut oka system prezentuje się dobrze, chodź zauważalne są lagi i wyższe zużycie baterii, ale zobaczymy po kilku dniach. Obserwujcie nasz kanał na YouTube.

Android LOLLIPOP dla Samsung Galaxy S4
Android LOLLIPOP dla Samsung Galaxy S4

Jeżeli ktoś jeszcze nie zauważył aktualizacji w swoim S4, powinien wejść w ustawienia, informacje o telefonie i kliknąć AKTUALIZUJ i pobrać przy pomocy WI-FI ok 1GB danych (ponad 900 MB paczka).

System pracuje stabilnie, telefon też. Android LOLLIPOP dla Samsung Galaxy S4 jak na razie okazuje się bardzo fajną niespodzianką Samsung dla posiadaczy S4 na święta 🙂

Aktualizacja do Lollipopa 5.0.1 trwa w sumie ok 30 minut, zatem telefon naładujcie minimum do 100%, by mieć pewność, że się nie rozładuje podczas aktualizacji!

Jak Tam Wasze S4 – zaktualizowaliście? co na plus, a co na minus zauważyliście ? Komentujcie pod filmem na YouTube, jeśli macie pytania, to także.

W filmie macie pełną aktualizacją od A do Z aż do momentu aż się pojawi system, pokazuję też menu itp.

 

Aktualizacja:
Zainstalowałeś LOLLIPOPA i nie jesteś z niego zadowolony na urządzeniu samsung?

Przedstawiam mój film, poradnik, baaaardzo dokładny, tak by KAŻDY sobie poradził z przywróceniem Android KIT KAT 4.4. Film jest na podstawie Samsung Galaxy S4.

Ja juz mam kit kata no i znowu telefon nabrał szybkości 😉
W poradniku wideo na końcu znajdziecie także, jak zablokować od razu po zmianie systemu aktualizację LOLLIPOP, by się nie ściągała.

Pozdrawiam i do subskrypcji mojego kanału zapraszam.

ZMIANA ANDROIDA W TELEFONIE SAMSUNG PORADNIK programem ODIN

Visits: 5

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1