Adapter MHL z kablem HDMI Połączenie tableta z telewizorem | MediaTester

Dzięki Adapter MHL z kablem HDMI możemy połączyć smartfona lub tableta obsługującego MHL z telewizorem lub rzutnikiem przez HDMI. Zaletą prezentowanego modelu jest to, że produkt ten posiada w sobie wszystkie kable, jedyne czego potrzebujemy to zasilania USB do naszego adaptera, czyli ładowarki sieciowej do smartfona lub wolnego gniazda USB w telewizorze. Kabel HDMI do TV jest zabudowany w komplecie, stąd jest to urządzenie bardzo praktyczne i droższe o ok. 10 zł od samego adaptera, którego testy też wykonywaliśmy w naszym serwisie.

Adapter MHL z kablem HDMI daje nam spore możliwości, ponieważ bezpośrednio z tableta lub smartfona wyświetlamy całą zawartość ekranu na naszym telewizorze lub rzutniku, nie tylko zdjęcia, filmy i muzykę. Dzięki temu bez problemu możemy wykorzystywać urządzenie do grania, oglądania filmów, pokazywania prezentacji, przeglądania Internetu. Jeżeli jeszcze do smartfona lub tableta podłączymy bezprzewodową myszkę i klawiaturę, to smartfon lub tablet może robić za komputer.

Adapter MHL z kablem HDMI umożliwia przesłanie obrazu w rozdzielczości 1080p, przy 60fps. Współpracuje z większością smartfonów i tabletów Samsunga i nie tylko, które obsługują standard MHL (Media High-Definition Link). Zobaczcie film, a wszystko będzie jasne.

Zastosowanie zależy od potrzeby, jednak gdy ktoś ma tv bez wifi, a posiada hdmi, wydaje się to urządzenie wręcz niezbędne lub bardzo przydatne.

Bez podłączenia ładowarki do adaptera, urządzenie nie działa.

Views: 33

Posted by MediaTester

Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii. Zapraszam Ciebie także na mój główny blog i kanał YouTube o nazwie ForumWiedzy.pl, gdzie prezentuję wszystkie moje materiały. Kliknij i subskrybuj, zapraszam. https://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Website: http://www.youtube.com/c/mediatester?sub_confirmation=1